Transport falas për porosi mbi 5000L

Loder aktiviteti për foshnje - Fisher&Price
Loder aktiviteti për foshnje - Fisher&Price

Loder aktiviteti për foshnje

Kodi i produktit: 194735095919

L 9,990

Loder aktiviteti per foshnje Fisher&Price

Ka stok

Sasia

Loder aktiviteti per foshnje Fisher&Price

SKU 194735095919
EAN 194735095919
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...