Transport falas për porosi mbi 5000L

Loder aktiviteti- Stimuluese garash - Smoby
Loder aktiviteti- Stimuluese garash - Smoby
Loder aktiviteti- Stimuluese garash - Smoby

Loder aktiviteti- Stimuluese garash

Kodi i produktit: 3032163702061

L 7,995
L 9,990

Loder aktiviteti- Stimuluese garash Smoby

Ka stok

Sasia

Loder aktiviteti- Stimuluese garash Smoby

SKU 3032163702061
EAN 3032163702061

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...