Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër formuese 3D Orka

Kodi i produktit: 5060122734936

L 290
L 1,190

Lodër formuese 3D Orka Eugy

Ka stok

Sasia

Lodër formuese 3D Orka Eugy

SKU 5060122734936
EAN 5060122734936

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,390
L 2,490
L 1,990
L 3,490