Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego City Kamioni i akulloreve - Lego
Lodër Lego City Kamioni i akulloreve - Lego
Lodër Lego City Kamioni i akulloreve - Lego
Lodër Lego City Kamioni i akulloreve - Lego

Lodër Lego City Kamioni i akulloreve

Kodi i produktit: 60253

L 1,150
L 2,890

Lodër Lego City Kamioni i akulloreve Lego

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

S’ka stok

Sasia

Lodër Lego City Kamioni i akulloreve Lego

SKU 60253
EAN 5702016617870

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,715
L 6,790
L 1,675
L 4,190