Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Creator 3 në 1 Krijesat e detit - Lego
Lodër Lego Creator 3 në 1 Krijesat e detit - Lego

Lodër Lego Creator 3 në 1 Krijesat e detit

Kodi i produktit: 31088

L 750
L 1,890

Lodër Lego Creator 3 në 1 Krijesat e detit Lego

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Creator 3 në 1 Krijesat e detit Lego

SKU 31088
EAN 5702016367836

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...