Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Dreamz Autobus Hapësinor - Lego
Lodër Lego Dreamz Autobus Hapësinor - Lego

Lodër Lego Dreamz Autobus Hapësinor

Kodi i produktit: 71460

L 11,490

Lodër Lego Dreamz Autobus Hapësinor Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Dreamz Autobus Hapësinor Lego

SKU 71460
EAN 5702017419404

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...