Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Dreamz Shtëpia me pemë - Lego
Lodër Lego Dreamz Shtëpia me pemë - Lego
Lodër Lego Dreamz Shtëpia me pemë - Lego

Lodër Lego Dreamz Shtëpia me pemë

Kodi i produktit: 71461

L 13,990

Lodër Lego Dreamz Shtëpia me pemë Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Dreamz Shtëpia me pemë Lego

SKU 71461
EAN 5702017419411

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...