Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Dublo Ferma e kafshëve - Lego
Lodër Lego Dublo Ferma e kafshëve - Lego
Lodër Lego Dublo Ferma e kafshëve - Lego

Lodër Lego Dublo Ferma e kafshëve

Kodi i produktit: 10949

L 1,290

Lodër Lego Dublo Ferma e kafshëve Lego

S’ka stok

Sasia

Lodër Lego Dublo Ferma e kafshëve Lego

SKU 10949
EAN 5702016888867

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-25%
L 3,145
L 4,190
-25%