Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Dublo Traktori me fruta dhe perime - Lego
Lodër Lego Dublo Traktori me fruta dhe perime - Lego
Lodër Lego Dublo Traktori me fruta dhe perime - Lego

Lodër Lego Dublo Traktori me fruta dhe perime

Kodi i produktit: 10982

L 2,290

Lodër Lego Dublo Traktori me fruta dhe perime Lego

S’ka stok

Sasia

Lodër Lego Dublo Traktori me fruta dhe perime Lego

SKU 10982
EAN 5702017416168

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...