Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Ninjago Krijesa e Dragoit te akullit - Lego
Lodër Lego Ninjago Krijesa e Dragoit te akullit - Lego
Lodër Lego Ninjago Krijesa e Dragoit te akullit - Lego

Lodër Lego Ninjago Krijesa e Dragoit te akullit

Kodi i produktit: 71786

L 12,990

Lodër Lego Ninjago Krijesa e Dragoit te akullit Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Ninjago Krijesa e Dragoit te akullit Lego

SKU 71786
EAN 5702017413020

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...