Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Star Wars - Lego
Lodër Lego Star Wars - Lego
Lodër Lego Star Wars - Lego

Lodër Lego Star Wars

Kodi i produktit: 75323

L 9,995
L 24,990

Lodër Lego Star Wars Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Star Wars Lego

SKU 75323
EAN 5702017155494

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,715
L 6,790
L 1,675
L 4,190