Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Super Mario - Lego
Lodër Lego Super Mario - Lego
Lodër Lego Super Mario - Lego
Lodër Lego Super Mario - Lego

Lodër Lego Super Mario

Kodi i produktit: 71408

L 17,595
L 21,990

Lodër Lego Super Mario Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Super Mario Lego

SKU 71408
EAN 5702017155289
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-20%
L 3,355
L 4,190
-20%