Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Super Mario Paketë me Personazhe - Lego
Lodër Lego Super Mario Paketë me Personazhe - Lego

Lodër Lego Super Mario Paketë me Personazhe

Kodi i produktit: 71413

L 350
L 890

Lodër Lego Super Mario Paketë me Personazhe Lego

2 produkte shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Super Mario Paketë me Personazhe Lego

SKU 71413
EAN 5702017415680

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,715
L 6,790
L 1,675
L 4,190