Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Technic Motorr BMW - Lego
Lodër Lego Technic Motorr BMW - Lego
Lodër Lego Technic Motorr BMW - Lego
Lodër Lego Technic Motorr BMW - Lego

Lodër Lego Technic Motorr BMW

Kodi i produktit: 42130

L 31,990

Lodër Lego Technic Motorr BMW Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Technic Motorr BMW Lego

SKU 42130
EAN 5702016912920
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-25%
L 3,145
L 4,190
-25%