Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Technic Vinç - Lego
Lodër Lego Technic Vinç - Lego
Lodër Lego Technic Vinç - Lego
Lodër Lego Technic Vinç - Lego

Lodër Lego Technic Vinç

Kodi i produktit: 42144

L 11,990

Lodër Lego Technic Vinç Lego

S’ka stok

Sasia

Lodër Lego Technic Vinç Lego

SKU 42144
EAN 5702017160818

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-25%
L 3,145
L 4,190
-25%