Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër pellushi Peppa Pig me ninullë dhe llambë - Peppa pig
Lodër pellushi Peppa Pig me ninullë dhe llambë - Peppa pig
Lodër pellushi Peppa Pig me ninullë dhe llambë - Peppa pig

Lodër pellushi Peppa Pig me ninullë dhe llambë

Kodi i produktit: 109261016

L 2,990
L 4,490

Lodër pellushi Peppa Pig me ninullë dhe llambë

S’ka stok

Sasia

Lodër pellushi Peppa Pig me ninullë dhe llambë

SKU 109261016
EAN 4006592070144

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...