Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër pellushi Peppa Pig- Papa Wutz - Peppa pig
Lodër pellushi Peppa Pig- Papa Wutz - Peppa pig

Lodër pellushi Peppa Pig- Papa Wutz

Kodi i produktit: 109261005

L 1,595
L 3,990

Lodër pellushi Peppa Pig- Papa Wutz

S’ka stok

Sasia

Lodër pellushi Peppa Pig- Papa Wutz

SKU 109261005
EAN 4006592057664

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...