Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër stivimi druri me forma - Eichhorn
Lodër stivimi druri me forma - Eichhorn
Lodër stivimi druri me forma - Eichhorn

Lodër stivimi druri me forma

Kodi i produktit: 100002087

L 1,595
L 1,990

Lodër stivimi druri me forma Eichhorn

Ka stok

Sasia

Lodër stivimi druri me forma Eichhorn

SKU 100002087
EAN 4003046020878
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 955
L 1,190
L 1,995
L 2,490