Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Uji me forma të ndryshme, 20 cope

Kodi i produktit: 813974025715

L 1,290
L 2,490

Lodër Uji me forma të ndryshme, 20 cope Zimpli Kids

S’ka stok

Sasia

Lodër Uji me forma të ndryshme, 20 cope Zimpli Kids

SKU 813974025715
EAN 813974025715

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...