Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër uji: Nëndetëse - ABC
Lodër uji: Nëndetëse - ABC
Abc

Lodër uji: Nëndetëse

Kodi i produktit: 104010198

L 1,595
L 1,990

Lodër uji: Nëndetëse ABC

S’ka stok

Sasia

Lodër uji: Nëndetëse ABC

SKU 104010198
EAN 4006592051044
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 555
L 690