Transport falas për porosi mbi 5000L

Loja Monopoly Classic - Monopoly
Loja Monopoly Classic - Monopoly

Loja Monopoly Classic

Kodi i produktit: 5010996114044

L 3,790

Loja Monopoly Classic Monopoly

S’ka stok

Sasia

Loja Monopoly Classic Monopoly

SKU 5010996114044
EAN 5010996114044

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...