Transport falas për porosi mbi 5000L

Lojë formuese me tren

Kodi i produktit: 657092189382

L 2,490

Lojë formuese me tren Techno gears

Ka stok

Sasia

Lojë formuese me tren Techno gears

SKU 657092189382
EAN 657092189382

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-30%
L 3,145
L 4,490
-30%
L 2,095
L 2,990
-50%