Transport falas për porosi mbi 5000L

Lojë me magnet - Hamleys
Lojë me magnet - Hamleys
Lojë me magnet - Hamleys
Lojë me magnet - Hamleys
Lojë me magnet - Hamleys

Lojë me magnet

Kodi i produktit: 5011666069954

L 1,995
L 2,490

Lojë me magnet Hamleys

Ka stok

Sasia

Lojë me magnet Hamleys

SKU 5011666069954
EAN 5011666069954

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 955
L 1,190