Transport falas për porosi mbi 5000L

Lojë peshkimi me magnet - Simba
Lojë peshkimi me magnet - Simba
Lojë peshkimi me magnet - Simba

Lojë peshkimi me magnet

Kodi i produktit: 107402339

L 690

Lojë peshkimi me magnet Simba

S’ka stok

Sasia

Lojë peshkimi me magnet Simba

SKU 107402339
EAN 4006592038113

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 690