Transport falas për porosi mbi 5000L

Loje tavoline strategjike - Hasbro Games
Loje tavoline strategjike - Hasbro Games

Loje tavoline strategjike

Kodi i produktit: 5010994158590

L 8,990

Loje tavoline strategjike Hasbro Games

Ka stok

Sasia

Loje tavoline strategjike Hasbro Games

SKU 5010994158590
EAN 5010994158590

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...