Transport falas për porosi mbi 5000L

Macet elastike dhe topi me lesh për të luajtur

Kodi i produktit: 5037832314222

L 690

Macet elastike dhe topi me lesh për të luajtur Keycraft

Ka stok

Sasia

Macet elastike dhe topi me lesh për të luajtur Keycraft

SKU 5037832314222
EAN 5037832314222

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...