Transport falas për porosi mbi 5000L

Makina e aventurave - Smoby
Makina e aventurave - Smoby

Makina e aventurave

Kodi i produktit: 7600840205

L 29,990

Makina e aventurave, Smoby

S’ka stok

Sasia

Makina e aventurave, Smoby

SKU 7600840205
EAN 3032168402058

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...