Transport falas për porosi mbi 5000L

Makina e Batman,Batmobile 2022 - Jada
Makina e Batman,Batmobile 2022 - Jada

Makina e Batman,Batmobile 2022

Kodi i produktit: 253213008

L 1,990

Makina e Batman,Batmobile 2022, Jada

Ka stok

Sasia

Makina e Batman,Batmobile 2022, Jada

SKU 253213008
EAN 4006333080234

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...