Transport falas për porosi mbi 5000L

Makine e vogël me pjesë që lëvizen

Kodi i produktit: 887961672039

L 490

Makine e vogel me pjese qe levizen Hotwheels

Ka stok

Sasia

Makine e vogel me pjese qe levizen Hotwheels

SKU 887961672039
EAN 887961672039

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...