Transport falas për porosi mbi 5000L

Makinë e vogël metalike - Majorette
Makinë e vogël metalike - Majorette
Makinë e vogël metalike - Majorette
Makinë e vogël metalike - Majorette

Makinë e vogël metalike

Kodi i produktit: 212053051

L 100
L 290

Makinë e vogël metalike Majorette

Ka stok

Sasia

Makinë e vogël metalike Majorette

SKU 212053051
EAN 3467452037713

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990
L 1,390
L 3,490
L 590
L 1,490
L 1,595
L 3,990
L 1,595
L 3,990