Transport falas për porosi mbi 5000L

Makinë përbindësh - Dickie
Makinë përbindësh - Dickie

Makinë përbindësh

Kodi i produktit: 203752011

L 1,490

Makinë përbindësh Dickie

S’ka stok

Sasia

Makinë përbindësh Dickie

SKU 203752011
EAN 4006333069376

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...