Transport falas për porosi mbi 5000L

Makinë policie - Dickie
Makinë policie - Dickie
Makinë policie - Dickie

Makinë policie

Kodi i produktit: 203306003

L 3,490

Makinë policie Dickie

S’ka stok

Sasia

Makinë policie Dickie

SKU 203306003
EAN 4006333049903

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...