Transport falas për porosi mbi 5000L

Martinelia freskuese e vogel e rikarikueshme - Martinelia
Martinelia freskuese e vogel e rikarikueshme - Martinelia
Martinelia freskuese e vogel e rikarikueshme - Martinelia

Martinelia freskuese e vogel e rikarikueshme

Kodi i produktit: 90077

L 1,290

Martinelia freskuese e vogel e rikarikueshme

Ka stok

Sasia

Martinelia freskuese e vogel e rikarikueshme

SKU 90077
EAN 8436609394417
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New