Transport falas për porosi mbi 5000L

Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës - Martinelia

Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës

Kodi i produktit: 90027

L 390

Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës

S’ka stok

Sasia

Martinelia Zbutës për buzët në formën e kurorës

SKU 90027
EAN 8436609393625

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New