Transport falas për porosi mbi 5000L

Martinelia Valixhe me aksesorë kozmetike Njëbrirësh - Martinelia
Martinelia Valixhe me aksesorë kozmetike Njëbrirësh - Martinelia

Martinelia Valixhe me aksesorë kozmetike Njëbrirësh

Kodi i produktit: 31111

L 5,595
L 6,990

Martinelia Valixhe me aksesorë kozmetike Njëbrirësh

Ka stok

Sasia

Martinelia Valixhe me aksesorë kozmetike Njëbrirësh

SKU 31111
EAN 8436609390280
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New
L 1,995
L 2,490