Transport falas për porosi mbi 5000L

Masha dhe Ariu i madh - Masha and the bear
Masha dhe Ariu i madh - Masha and the bear

Masha dhe Ariu i madh

Kodi i produktit: 109301016

L 2,195
L 5,490

Masha dhe Ariu i madh Masha and the bear

S’ka stok

Sasia

Masha dhe Ariu i madh Masha and the bear

SKU 109301016
EAN 4006592025052

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...