Transport falas për porosi mbi 5000L

Masha - Shtepia e madhe e Ariut - Masha and the bear
Masha - Shtepia e madhe e Ariut - Masha and the bear
Masha - Shtepia e madhe e Ariut - Masha and the bear

Masha – Shtepia e madhe e Ariut

Kodi i produktit: 109301032

L 2,675
L 6,690

Masha – Shtepia e madhe e Ariut Masha and the bear

Ka stok

Sasia

Masha – Shtepia e madhe e Ariut Masha and the bear

SKU 109301032
EAN 4006592025144

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...