Transport falas për porosi mbi 5000L

Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel
Maskë e Black Panther MARVEL - Marvel

Maskë e Black Panther MARVEL

Kodi i produktit: F58885L0

L 3,995
L 4,990

Maskë e Black Panther Marvel

Ka stok

Sasia

Maskë e Black Panther Marvel

SKU F58885L0
EAN 5010994104535

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...