Transport falas për porosi mbi 5000L

Mikro robot-Lodër për mace

Kodi i produktit: 745178584197

L 990

Mikro robot-Lodër për mace Hexbug

Ka stok

Sasia

Mikro robot-Lodër për mace Hexbug

SKU 745178584197
EAN 745178584197

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New