Transport falas për porosi mbi 5000L

Mikro robot- Merimangë blu

Kodi i produktit: 745178584029

L 3,990

Mikro robot- Merimangë blu Hexbug

Ka stok

Sasia

Mikro robot- Merimangë blu Hexbug

SKU 745178584029
EAN 745178584029

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New