Transport falas për porosi mbi 5000L

Miushi Mickey me veshje të zezë

Kodi i produktit: 8421134097858

L 3,600
L 5,190

Miushi Mickey me veshje të zezë Crybabies

Ka stok

Sasia

Miushi Mickey me veshje të zezë Crybabies

SKU 8421134097858
EAN 8421134097858

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...