Transport falas për porosi mbi 5000L

Model i trupit te njeriut - Buki
Model i trupit te njeriut - Buki

Model i trupit te njeriut

Kodi i produktit: 3700802103110

L 2,555
L 3,190

Model i trupit te njeriut Buki

Ka stok

Sasia

Model i trupit te njeriut Buki

SKU 3700802103110
EAN 3700802103110

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 5,595
L 6,990
L 3,595
L 4,490
L 2,395
L 2,990
L 1,890
L 2,490