Transport falas për porosi mbi 5000L

Motoçikletë me telekomandë - Jada
Motoçikletë me telekomandë - Jada
Motoçikletë me telekomandë - Jada

Motoçikletë me telekomandë

Kodi i produktit: 203223001

L 3,990

Motoçikletë me telekomandë Jada

Ka stok

Sasia

Motoçikletë me telekomandë Jada

SKU 203223001
EAN 4006333082849

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...