Transport falas për porosi mbi 5000L

Ndërtuese Lego 3 në 1 - Lego
Ndërtuese Lego 3 në 1 - Lego
Ndërtuese Lego 3 në 1 - Lego

Ndërtuese Lego 3 në 1

Kodi i produktit: 5702017415864

L 2,290

Ndërtuese Lego 3 në 1 Lego

Ka stok

Sasia

Ndërtuese Lego 3 në 1 Lego

SKU 5702017415864
EAN 5702017415864

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...