Transport falas për porosi mbi 5000L

Ngarkues ndërtimi - Dickie
Ngarkues ndërtimi - Dickie

Ngarkues ndërtimi

Kodi i produktit: 203723003

L 1,990

Ngarkues ndërtimi Dickie

Ka stok

Sasia

Ngarkues ndërtimi Dickie

SKU 203723003
EAN 4006333062032

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...