Transport falas për porosi mbi 5000L

Njëbrirësh me kurdisje

Kodi i produktit: 5038728142486

L 345
L 490

Njëbrirësh me kurdisje Tobar

Ka stok

Sasia

Njëbrirësh me kurdisje Tobar

SKU 5038728142486
EAN 5038728142486

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-40%
L 715
L 1,190
-40%
L 2,395
L 3,990