Transport falas për porosi mbi 5000L

Paddington: The Original Story of the Bear from Darkest Peru

Kodi i produktit: 9780007236336

L 1,290

Paddington: The Original Story of the Bear from Darkest Peru Libra

Ka stok

Sasia

Paddington: The Original Story of the Bear from Darkest Peru Libra

SKU 9780007236336
EAN 9780007236336
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-50%
L 895
L 1,790
-50%