Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellush Baby Yoda fëmijë - Star wars
Pellush Baby Yoda fëmijë - Star wars

Pellush Baby Yoda fëmijë

Kodi i produktit: 6315875804

L 1,990

Pellush Baby Yoda fëmijë Star wars

Ka stok

Sasia

Pellush Baby Yoda fëmijë Star wars

SKU 6315875804
EAN 5400868011302

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...