Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellush Baby Yoda - Star wars
Pellush Baby Yoda - Star wars
Pellush Baby Yoda - Star wars

Pellush Baby Yoda

Kodi i produktit: 6315875778

L 1,195
L 2,990

Pellush Baby Yoda Star wars

Ka stok

Sasia

Pellush Baby Yoda Star wars

SKU 6315875778
EAN 5400868008777

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 795
L 1,990