Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellush  Paw Patrol - Paw patrol
Pellush  Paw Patrol - Paw patrol

Pellush Paw Patrol

Kodi i produktit: 778988390061

L 1,595
L 1,990

Pellush Paw Patrol

Ka stok

Sasia

Pellush Paw Patrol

SKU 778988390061
EAN 778988390061

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,790
L 2,490
L 1,790
L 2,490